Windows Live Movie Maker 2012 įdiegimas

Programinė įranga „Windows Live Movie Maker“ ir „Windows Live fotogalerija“ veikia kartu, tad galite lengvai tvarkyti ir pasirinkti nuotraukas bei vaizdo įrašus, kuriuos norite naudoti kitam filmui kurti.

Paleidimas:

  • meniu Pradėti ir rašyti paieškoje žodį movie
  • arba meniu Pradėti → Visos programos → „Movie Maker“

„Windows Live fotogalerija“ ir „Windows Live Movie Maker“

„Windows Live fotogalerija“ padeda importuoti nuotraukas iš fotoaparato, suskirstyti jas į albumus ir redaguoti, kad jos atrodytų puikiai. Naudodami efektyvius nuotraukų apdorojimo įrankius kurkite įspūdingas panoramas, filmus, skaidrių pateiktis ir kt. Galite vienu metu redaguoti daugybę nuotraukų, pašalinti defektus ir vienu spustelėjimu pašalinti „raudonų akių“ efektą. Pasirengę bendrinti, publikuokite nuotraukas ir vaizdo įrašus savo mėgstamiausiose žiniatinklio svetainėse (pvz., „Facebook“ ir „Flickr“) tiesiogiai iš fotogalerijos. Be to, naudodami naujas ieškos funkcijas ir įrankius, pvz., veidų atpažinimą, itin paprastai rasite norimas nuotraukas savo kolekcijoje.

Naudodami „Windows Live Movie Maker“ galite greitai paversti nuotraukas ir vaizdo įrašus įmantriais filmais. Įtraukite specialiųjų efektų, perėjimų, garsų, kūrėjų sąrašų ir vaizdo aprašų, kad pasakojimas būtų vaizdingesnis. Arba pažymėkite norimas nuotraukas, vaizdo įrašus bei muzikos įrašų ir automatinės montažinės priemonė viską padarys už jus: pritaikys nuostabią temą, kurioje yra perėjimų, efektų, pavadinimų ir kt., greičiau nei per minutę. Paskelbkite savo filmą mėgstamiausiose svetainėse, įskaitant „YouTube“, „Facebook“, „Windows Live SkyDrive“ ir kt., tiesiai iš „Movie Maker“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.