Komentarų: 4

  1. Juodi šonai prie nuotraukų matosi tada, kai nuotrauka yra siauresnė už vaizdo formatą. Jei filmukui naudojate plačiaekranį vaizdo formatą, siūlau iš anksto pasiruošti nuotraukas šiam formatui. Tai yra, galite, kad ir su GIMP programa, pasidaryti norimos spalvos paveikslėlį, kurio dydis būtų 1920×1080 taškų (pikselių, px). Tada į tą paveikslėlį įkelkite reikiamą nuotrauką per meniu komandą Failas->Atverti kaip sluoksnius. Ir tada eksportuokite vaizdą JPG formatu.

 1. Sveiki, noriu įkelti garsinį įrašą ( pasakojim1 balsu)į filmuką, gal galite plačiau papasakoti kaip tai profesionaliai padaryti…? Ir ar yra galimybė movie maker programoje nuimti vėjo ošimo garsus-trikdžius kai vyksta pasakojimas…

  1. Labas,
   MovieMaker programa pernelyg paprasta ir ji neturi daug garso redagavimo galimybių, todėl tiesiogiai joje nepavyks nuimti vėjo ošimų. Pašalinius triukšmus iš garso galima bandyti šalinti su Audacity programa. Jei tas garsas eina kartu su video, galima bandyti su Audacity programa iš to video importuoti garsą, tada išvalyti ir eksportuoti mp3 arba wav formatu. Tada tą garso įrašą galima į MovieMaker įkelti kaip muziką. Bet tas ne visada pavyksta, nes dažnai video ir garsas išsisinchronizuoja.
   O pasakojimą galima įkelti per pagrindinės kortelės „Įrašyti pasakojimą“ mygtuką (šalia jo yra trikampėlis ir jį paspaudus yra „Pridėti garso…“ parinktis) – tiesa, ši parinktis ne visose MovieMaker versijose yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.